O nas

Dane firmy

Dokumenty do pobrania

Inne usługi

Tekst

Poradnik

KATALOG

SPRZEDAJEMY MARZENIA  
START SZUKAJ MARZENIA OFERTA GRUPOWA OFERTA WŁASNA  
    
       Już od ponad dwudziestu lat
organizujemy dla Państwa imprezy turystyczne. Te dwadzieścia lat zawdzięczamy przede wszystkim Państwu - Waszej wierności i zaufaniu, które w branży turystycznej jest tak bardzo ważne. Prosimy nie traktować tego jako slogan ale jako podziękowanie. Turystyka to nie lekarstwa, jedzenie czy mieszkanie. Udane wczasy to nie konieczność - TO MARZENIE.

  Staramy się
  
aby każda impreza miała swój niezapomniany charakter, klimat a   czasem i indywidualny program. Dzięki temu nawet będąc trzeci raz w Pradze, Budapeszcie czy Barcelonie będziecie ją odkrywać na nowo. Hasło "Dobrze i tanio" to mrzonka. Zawsze może być lepiej i zawsze może być taniej. Nie ma imprez idealnych i dlatego jeżeli Państwo wybierzecie już swoje marzenie - w pierwszej chwili powiemy Wam o rysach jakie na nim są.

   Uważamy, że warto poznać naszą ofertę
  
ponieważ z szacunkiem podchodzimy do Państwa pieniędzy. Tak jak instytucje   finansowe żyjemy z "procentów" kwot zostawianych w naszym biurze jak i Państwa zaufania. 20 lat bez reklamacji to wynik prostej kalkulacji - biuro nie może mieć strat, ale największą stratą jest niezadowolony klient. Dlatego ...

 

... NIE TWIERDZIMY ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI.

NA PEWNO JESTEŚMY DOBRZY I UCZCIWI !